NASTOP KETTEMURNOVK NA SPREJEMU ZLATIH ODLIČNJAKOV MOL

V sredo, 9. 6. 2021, je na Kongresnem trgu od 19. ure potekala priredite za najboljše devetošolce iz ljubljanske občine, ki so vseh 9 let osnovnega šolanja dosegali odličen uspeh. Z naše šole si je posebno priznanje župana MOL prislužilo 8 devetošolcev, katerim čestitamo za izjemen uspeh in jim želimo še naprej uspešno na njihovi poti.

Na prireditvi smo pod vodstvom učiteljice glasbene umetnosti Ines Mikulan sodelovale tudi učenke 8. b-razreda s pesmijo Thousand years. Nastopile smo solistka NIKA Kores Sraka in backvokalistke TEODORA Novaković, LANA Protega, MARTA Kustec, DALI Kunstelj in MAJA Cek.

zapisala Maja Cek

»Morava priznati, da je bilo pred nastopom na velikem odru na Kongresnem trgu res napeto, saj je šlo za pomemben dogodek. Na začetku smo imele tremo, ob prihodu na oder pa smo se sprostile in dale vse od sebe.«

Marta Kustec in Lana Protega

»Kljub vsej tremi smo se zaradi družbe ene druge na odru dobro odrezale. Rockkoncert smo popestrile z balado Thousand years. Koncert so sestavljale same čepe točke in upam, da je bila za poslušalce tudi naša ena izmed njih.«