Prvi šolski dan, 2. 9. 2024

Drage učenke, dragi učenci, spoštovani starši!

Iztekajo se zadnji počitniški dnevi. Upam, da ste si odpočili in nabrali moči za novo šolsko leto 2024/2025.

V ponedeljek, 2. septembra 2024,

vas učiteljice, učitelji in vsi delavci OŠ Ketteja in Murna z veseljem pričakujemo v šoli,

da gremo skupaj novim dogodivščinam naproti.

Učenci od 2. do 9. razreda bodo pričeli s poukom ob 8.30.

Prva in druga šolska ura bosta namenjeni oddelčni skupnosti. Sledil bo pouk po urniku.

Pouk se bo zaključil po urniku oziroma najkasneje ob 12.50.

Prvi šolski dan učenci potrebujete copate, beležko in peresnico ter potrebščine po urniku.

• JUTRANJE VARSTVO bo organizirano od 7. ure do začetka pouka (v učilnici 12).
  • PODALJŠANO BIVANJE bo v šolskem letu 2024/2025 potekalo po urniku za prijavljene učence od 2. do 5. razreda.

Glede na prijave in organizacijo dela v podaljšanem bivanju bo popoldansko varstvo za učence :

– 1., 2., 3. razred do 17. ure

– 4. razred do 15. 20 ure

– 5. razred do 14. 30 ure

• PREHRANA – vsa prehrana (malica, kosilo in popoldanska malica) bo za prijavljene učence, razen za učence prvih razredov.

Se vidimo v ponedeljek.

Ljubljana, 28. 8. 2024                                               Nina Lešnjak Lepša, ravnateljica